top of page

Náš tým

MUDr. Daniel Bělík, MBA

ORTOPED

 

Vystudoval 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (obor všeobecné lékařství). Dále vystudoval program MBA ve zdravotnictví v Academy of Health Care Management v Čelákovicích ve spolupráci s Auburn University, USA. Pracoval na Ortopedicko-traumatologickém oddělení v Nemocnici s poliklinikou Příbram, na Ortopedické klinice dětí a dospělých 2. LF UK a FN Motol a v Centru zdravotnického zabezpečení sportovní reprezentace v Praze. V současnosti působí mj. na Klinice dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK a FN Motol. 

Je držitelem Diplomu celoživotního vzdělávání ČLK.

Absolvoval kurz Artroskopie velkých kloubů, Sonografie dětských kyčelních kloubů, Artroskopie kolenního a ramenního kloubu, kurz Artrosonografie, kurz Klinická osteologie společně s kurzem klinické osteologie se zaměřením na dětské lékařství. V roce 2017 a 2018 absolvoval IBSA theoretical and practical Ultrasonography and Cadaver – LAB course (Barcelona, Španělsko). Kurz Podologické minimum, dále Formthotics Expert Programme. V roce 2018 absolvoval Cadaver Lab (knee, shoulder) v rámci 39th SICOT Orthopaedic World Congress v Montrealu. Dále v roce 2021 kurzy PC Podobarometrie a Praktický kurz sonografie pohybového aparátu. 

Specializuje se především na diagnostiku a léčbu osteoartrózy a osteoporózy, na sportovní medicínu a traumatologii, léčbu bolesti a podologii.

Je členem České lékařské komory, České společnosti pro ortopedii a traumatologii, Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii, České revmatologické společnosti, Společnosti pro metabolická onemocnění skeletu, České lékařské společnosti JEP a International Osteoporosis Foundation (IOF)

Je držitelem ocenění – Nejlepší publikace v časopisu Ortopedie 2009 – 3. místo.

 

Složené atestace, specializace

  • Atestace 1. stupně z ortopedie

  • Specializovaná způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí

 

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk

IMG_0011.jpeg
Sestra Making Notes

Miroslava Čermáková

ZDRAVOTNÍ SESTRA

 

Martina Šálková

ZDRAVOTNÍ SESTRA

bottom of page